Middleham Forest Nook
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | Kæledyr ikke tilladt |
Papillote Tropical Gardens ligger 4 km fra Middleham Forest Nook Roseau, mens Carib Cultural Village by the Sea ligger 7 km derfra.
Du kan komme til Trafalgar Vandfald om få minutter i bil.
- Lokale seværdigheder
- Church Of Christ Massacre4,7 km
- Extreme Dominica5 km
- Lufthavne
- Dominica Cane Field Lufthavn11 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Have
På værelset
- Terrasse
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Strygeservice
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 15:00 indtil 18:00
Udtjekning: fra 08:00 indtil 11:00
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i det Middleham Forest Nook hotel?
Det Middleham Forest Nook hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår er udtjekning i et Middleham Forest Nook hotel?
Kunder skal tjekke ud fra et Middleham Forest Nook hotel ved 11:00. - ❓
Hvilken afbestillingspolitik tilbydes i Middleham Forest Nook hotel?
Her er gratis afbestilling angivet. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen af Middleham Forest Nook hotel